Ohňostroje Zvonek - ohňostroje, pyrotechnika - Ohňostroje Zvonek - ohňostroje, pyrotechnika
Get Adobe Flash player

Články

Ohňostroj Vám odborně připravíme, dovezeme a odpálíme, to vše za přijatelnou cenu, kterou si sami určíte. Jsme malá firma rodinného typu, tudíž máme menší režijní náklady než velkéohňostroj animace pyrotechnické firmy. Záleží čistě na Vás, kolik chcete do ohňostroje investovat, dohodnutá cena se již nebude navyšovat, přispůsobíme tomu počet a velikost efektů. Sestavujeme ohňostroje od nízkorozpočtových vhodné zejména pro rodinné nebo soukromé akce, narozeninové oslavy, nejrůznější večírky, zahradní párty, akce pro děti atd. Dále ohňostroje střední velikosti jako jsou například svatební ohňostroje, firemní oslavy nebo výročí, sportovní nebo společenské akce, silvestry až po velké oslavy měst a obcí, propagační či reklamní akce a pod. Rovněž sestavujeme ohňostroje pro vlastní odpálení, více informací naleznete v samostatné záložce, tyto sestavy si jednoduše odpálíte jedním škrtnutím a pak už jen koukáte. Tyto ohňostroje jsou sestaveny z více kompaktních pyrotechnických výrobků, propojené zápalnicí. Všechny sestavy obsahují pouze pyrotechnické výrobky II. třídy, tudíž volně prodejné od 18 let věku. Zde již není třeba žádného odborníka, odpálení zvládne naprosto každý.

 

Než se však pro ohňostroj rozhodnete, mrkněte na naše záložky rozdělení ohňostrojů, kde se více dozvíte o správném výběru ohňostroje pro daný účel či počet diváků, dále zde najdete fotogalerii efektů a fotogalerii příprav.npis 2005 250x200 Důležitý je taktéž výběr místa pro odpalování a nezapomínejme na dostatečný odstup pro diváky. Ohňostroje je možné za určitých podmínek odpalovat z různých míst jako jsou například střechy budov, terasy a podobně. Lze rovněž odpalovat i z více míst najednou. Sestavujeme také různé hořící symboly, písmena, číslice, ohněpády a jiné. Realizace ohňostroje není jenom odpálení efektů, předchází tomu spousta práce a příprav, proto je vhodné objednávat ohňostroj s patřičným předstihem. Pro všechny typy ohňostrojů používáme výhradně profesionální pyrotechnické výrobky schválené ČÚZZS, více podrobností naleznete v žáložce pyrotechnika, kde jsou vytvořeny další podkategorie pyrotechnické výrobky, pyrotechnické pomůcky a nechybí zde základní informace o pyrotechnických složích. Žádné z výrobků nebo pomůcek neprodáváme, pouze sestavujeme celé ohňostroje. Nechybí zde záložka s odkazy na stránky s podobnou tématikou. Hledáte něco konkrétního a nemůžete to zde najít? Napište nám, co tu chybí nebo co by jste ještě uvítali na těchto stránkách, jakékoli dotazy nám sdělte pomocí knihy návštěv, nebo také e-mailem v záložce kontakt. Rovněž můžete hlasovat v naší anketě. Pro lepší přehled volných termínů a konaných akcí je k dispozici položka připravované akce.

 

Cílem těchto stránek, je ukázat Vám krásu ohňostrojů, nahlédnout sem a tam do zákulisí, podívat pyrotechnikase blíže na některé pyrotechnické výrobky a další zajímavosti ať již tuzemské či zahraniční. Jednou z nich je například největší kulová puma na světě nebo fascinující obrázky s efekty Japonských ohňostrojů, které zde mnoho z nás ani na vlastní oči neviděla. Můžete taktéž nahlédnout na program ohňostrojného festivalu IGNIS BRUNENSIS . Pro ty z Vás, kteří nevědí co se skrývá pod anglickými výrazy u efektů máme k dispozici slovníček pojmů a názvů. Mimo jiné zde naleznete videa efektů a nechybí zde ani videa některých našich realizovaných ohňostrojů.

stránky průběžně aktualizujeme a doplňujeme novými informacemi viz sekce novinky